FUSO Canter
Ideaalne partner Sinu äris, olgu selleks haljastus või munitsipaalteenused, transport või ehitus. Canteri peamisteks eeliseks on suur kandevõime ning väike pöörderaadius, keskkonna- ning kütusesäästlikkus.

Üks Canter, lõputult võimalusi. Fuso Canteri poolt pakutavad võimalused on muljetavaldavalt laialdased, samal ajal lihtsad ning mõistlikud. Täismass 3,5 kuni 8,55 tonni, lisaks tavapärastele nelikveolised ja hübriidversioonid; saadaval nii raamautona kui tehases paigaldatud madel- või kallurkastiga. Saadaval on kolm kabiinitüüpi ning kuus teljevahet.

Rahakoti- ja keskkonnasõbralikkus. ECOFFICIENCY pakett vähendab Canteri kütusekulu eelmise mudeliga võrreldes kuni 9 protsenti. Lisaks on hübriidajamiga Canter Eco Hybrid esimene hübriidveok, mis end tõeliselt ära tasub. Just innovatsioon aitab Fuso Canteril tagada igapäevase kütusesäästu.
Progressiivne mõtlemine. Daimleri ettevõtted ning FUSO kaubamärk ühendasid 2004. aastal oma jõud veokitööstuse arendamise nimel. Pikas perspektiivis on veokitootja oma sihiks seadnud emissioonivabad transpordilahendused - praegu on olulisel kohal nii sõidukiomaniku ressursside kui loodusressursside säästmine.


FUSO – A Daimler Group Brand.
Brošüür
Silberauto
FUSO videovalik