Muud teenused PDF Prindi Saada link

muud teenused
Silberauto teenusteportfelli mahub ka eriteenuseid, mis teevad mugavamaks sõiduki omaniku elu või on suunatud autoga seotud laiematele vajadustele.

 

Autorent

Silberauto pakub oma lepingulistele klientidele autorenditeenust, mis hõlmab ka sõidukite renti koos juhiteenusega. Meie autopargist leiate nii igapäevavajadusteks sobivaid sõiduautosid kui ka esindussõidukeid ja väikebusse.

Täpsemat infot autorendi kohta saate telefonil 5333 7850 või e-posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

Sõidukoolitus

Kogu liiklemisprotsessis mängivad pearolli autojuhid – inimesed, kes on saanud õiguse juhtida vastavat sõidukit ja kes peaks kandma vastutust ohutu, ökonoomse ja keskkonda säästva sõidustiili eest.
Autojuht saab kõige selle eest vastutada aga ainult siis, kui ta teab, kuidas sõita ökonoomselt ja ohutult ning millised on sellest vaatevinklist tema auto tehnilised  võimalused. Täpsem info siit

Iluteenused

AS Silberauto Eesti Järve salongis saate lisaks autohooldusele lasta hoolitseda ka oma keha eest – kasutades solaariumi või energiakookonit või ühildades oma sõiduki hooldusaja juuksurikülastusega.

Täpsemat infot saate küsida telefonil  6266000, e-posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Sõidukite reklaamdisain

AS Silberauto Eesti Tänassilma esindusest saate tellida oma sõidukile nii disaini- kui reklaamkleebiste paigalduse. Materjalidena kasutatakse 3M, ja Avery kilesid nii lühema kui pikema kasutusaja vajadustest lähtuvalt. Kiletamine on ka hea lahendus sõiduki värvkatte kahjustuste ärahoidumiseks.

Täpsem info telefonil 5333 7801, e-posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Reklaammeenete tootmine

Silberauto reklaamtoodete osakond saab aidata ka Teie firma sümboolikaga reklaammeenete  valmistamisel. Tehnoloogiatest kasutakse tikkimist, kuumpressi, mehhaanilist graveerimist metallpindadele ja lasergraveerimist puit-, kummi-, klaaspindadele. Samuti õmmeldakse valmis vajalikud alustooted ning tellida saab ka istmekatteid jm. sõidukitele vajalikke lisatooteid.

Täpsemat infot saate küsida telefonil  5333 7801, e-posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Metall- ja puitmööbel

AS Silwi Autoehitus pakub personaaltellimusel ka mööbli ja metalldetailide valmistamist. Võimalik on valmistada erimõõdus riiulisüsteeme, tööriietekappe, metallpinke, töölaudu , stende jpm. Samuti pakutakse puitmööblit - laudu, kappe, seina- ja laeviimistlust nii sõidukite, kodu kui ka kontorite sisustamiseks.

Täpsem info telefonil 5333 7910, e-posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati