Kasutatud autod PDF Prindi Saada link

kasutatud_auto
Silberauto esindustest leiate kindlasti ka sobiliku  kasutatud sõiduki. Kõige laiem on valik just Silberauto põhibrändide vallas ning seda nii  sõiduautode, tarbesõidukite kui veokite osas. Sortimenti kuulub ka palju tehasegarantiiga autosid ning samuti on olemas võimalus soetada endale lisagarantii Marsh Kindlustuse abiga. Samuti on kontrollitud pakutavate sõidukite tehniline korrasolek, kuid kasutatud sõiduki puhul tuleb alati arvestada kasutuseast ja läbisõidust tuleneva kulumisega. Tarbesõidukite poolelt oleme parima kvaliteediga sõidukid koondanud Used1 kaubamärgi alla.

 

Kliendi soovi korral organiseerime huvipakkuva sõiduki kohaletoomise Teile sobivasse Silberauto esindusse. Silberauto ei paku küll komisjonimüüki, kuid uue sõiduki ostusoovi korral hindame ära Teie olemasoleva sõiduki, teeme tagasiostupakkumise ning seejärel aitame lahendada kõik autovahetusega soetud küsimused - seda nii kasutatud auto tagastuse kui uue sõiduki ostu poolelt.

 

Vaadake Silberauto kasutatud sõidukite valikut siit:

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati