Toetusprojektid PDF Prindi Saada link

 

Eesti Kaubandus- Tööstuskoda

dsc_0280
1925. aastal asutatud Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on mitteriiklik ettevõtjate esindusorganisatsioon, mille tegevuse eesmärgiks on esindada ja kaitsta Eesti ettevõtjate ühishuve nii ühiskonnas laiemalt kui ka Eesti ja Euroopa Liidu seaduseloojate hulgas. AS Silberauto kuulub oma asutamisest alates Kaubandus-Tööstuskoja liikmete hulka, Ettevõte osaleb aktiivselt KTK ettevõtmiste – spordiürituste ning iga-aastaste kevadballide ja hooaja avaürituste korraldamisel.  

 

 

 

 

Unistused ellu! 

 

 

img_009607
AS Silberauto on ettevõtete koostöövõrgustiku Unistused ellu! asutajaliikmeks. Võrgustikku on koondunud ettevõtted ja organisatsioonid, kes üksteisega kogemusi jagades ja teemakohast infot vahetades soovivad toetustegevusi üldiste arengutega paremini sidustada ning ühiskonnas suuremat lisaväärtust luua. Partnerite esmane toetustegevuste fookus on suunatud ettevõtlikkuse kasvule laste ja noorte seas kuni elluastuja vanuseastmeni. Võrgustik toetab 2010. aastal kinnitatud ettevõtlusõppe edendamise kava „Olen ettevõtlik!” elluviimist.

 

 

 

 

Mercedese tennisekeskus Kuressaares 

 

 

Mercedese tennisekeskusSilberautol on hea meel panustada meie spordi tulevikku. Alates 2013. aasta märtsist on Silberauto 2012. aasta tenniseteo Kuressaares asuva Mercedese tennisekeskuse sponsoriks.

 

 

 

 

 

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati