Teie kliendinõustaja PDF Prindi Saada link

kliendinoustaja
Kvaliteetne autoteeninduskogemus sõltub eelkõige inimestest -  meeldivast personaalsest suhtlusest kliendi ja teenindaja vahel ning viimase taustateadmisest selle kohta, mida kliendi sõidukiga juba tehtud ning millised tööd vaja edaspidi ette võtta. Auto müügiprotsessis või esimesel teeninduskülastusel saab iga klient endale valitud Silberauto esinduses personaalse kliendinõustaja, kes teda edaspidi autoküsimustes abistama hakkab. Kui soovite mingil põhjusel oma olemasolevat kliendinõustajat vahetada või lisada täiendav kontakt ka Silberauto mõnes teises esinduses,  siis andke sellest palun teada meie klienditeenindusosakonnale.

 

Kliendinõustajate pildid ja kontaktandmed leiate siit

 

Kliendinõustaja määramiseks helistage telefonil 6266666, või saatke e-kiri aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati