Kliendilepingu sõlmimine PDF Prindi Saada link

leping

Silberauto püsikliendilepingusüsteem pakub klientidele soodustusi järelteenindustööde ja varuosade hindade osas, lihtsustab asjaajamist ning infovahetust. Kliendi lepingulised soodustused kehtivad samadel tingimustel AS Silberauto Eesti kõikides esindustes. Püsikliendilepinguid saate vormistada kõikides AS Silberauto Eesti esindustes sõiduki soetamisel või teeninduse külastamisel. Püsikliendilepingu sõlmimine on tasuta ning lepingulise soodustuse saamiseks piisab isikut tõendava dokumendi esitamisest.
 
Silberauto lepingulised soodustustasemed on seotud Silberauto süsteemist soetatud sõidukite hulga ja/või teeninduskäibega. Põhitaseme kliendilepingu sõlmimise eelduseks on vähemalt ühe uue või kasutatud sõiduki soetamine Silberauto esindustest või füüsilise/ juriidilise kliendi teeninduskäive 1000 eurot aasta kohta summaarselt Silberauto süsteemis. 
 
1.juunist 2011.a. kehtiva hinnakirja alusel pakume püsikliendilepingulise põhitaseme korral 10% allahindlust teenindustöödele ning 5% soodustust põhivaruosadele (püsiklientidele rakendub uus hinnakiri alates 1. juuli 2011.a).Lepinguga on fikseeritud kliendi seotud lepinguline tase ning Silberauto jätab endale õiguse muuta soodustuste täpset suurust konkurentsisituatsioonist tulenevalt.
 
Kliendilepingulised soodustused on seotud Silberauto süsteemist soetatud sõidukitega ning kliendi poolt määratud teenuseid tellima volitatud isikutega. Lepingu sõlmimine tagab kliendile kindluse, et sõidukile saab tema ettevõtte arvel tellida teenindustöid vaid selleks konkreetselt volitatud isik. 
 
Täpsemat infot püsikliendikliendilepingute kohta saate telefonil 6266666, e-posti
aadressil  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .
 
Varuosamüügi hulgiklientidel palume täiendava info saamiseks pöörduda telefonil 6266084 ja e-posti aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .
 
Püsikliendilepingu üldtingimused leiate siit.
Kliendilepingu taotlusvormi leiate siit.
 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati