E-teeninduse registreerumine PDF Prindi Saada link

bron

Korraliste hoolduste mugavamaks broneerimiseks on AS Silberauto välja töötanud veebipõhise hooldustööde broneerimissüsteemi. Antud mugavuslahendus on kättesaadav Teile arvuti tagant tõusmata ning hetkel on võimalik interneti teel broneerida sõiduki hooldust AS Silberauto Eesti Järve, Tartu ja Pärnu esindustes Mercedes-Benz sõiduautode omanikel. Rehvitöid saab lisaks  Silberauto Eesti Järve, Tartu ja Pärnu esindustele broneerida ka Maardu ja Ülemiste esindustes.


Süsteem toimib sõiduki registreerimisnumbri põhiselt, mille järgi tunneb süsteem ära konkreetse sõiduki ning pakub välja külastuse korral tõenäoliselt teostamist vajavad korralised hooldustööd. Kasutaja konto avamiseks palume Teil saata oma kontaktandmed, sisestades need alljärgnevasse tabelisse. Seejärel saadame Teie e-posti aadressile vajaliku kasutajanime ning parooli.

Lisaks võite teenindusaja broneerimiseks kasutada ka teenindusaja broneerimise vormi, mille puhul pole registreerumine vajalik.

 
Mercedes Benz Silberauto Chrysler Silberauto Jeep Silberauto Dodge Silberauto Mitsubishi Silberauto Mitsubishi Silberauto Lancia Silberauto Maserati