VALMIS KÕIKIDEKS TEEOLUDEKS JA HEA HINNAGA.
JEEP® RENEGADE

LAOAUTODE KAMPAANIAPAKKUMINE:
Jeep® Renegade 1,6 LONGITUDE DIISEL 6AT FWD nüüd hinnaga
17 191 €!

HINNASOODUSTUSED LAOAUTODEL KUNI

6000 €

Üle 60 ohutus- ja turvasüsteemi

Jeep Renegade'i turvalisust on EuroNCAPi metoodika kohaselt hinnatud viie tärni vääriliseks. Varustusena on saadaval muuhulgas aktiivne sõiduraja-assistent, mis juhib auto tahtmatu kõrvalekaldumise korral sõidurajalt, tagasi sellele; otsasõidu vältimise süsteem, mis kasutab ohu korral pidureid Sinu eest, hoides ära õnnetusi või vähendades nende tagajärgi; iseparkimise funktsioon, tagurduskaamera jpm. Vaata Renegade'i kohta täpsemalt siit.

 

"Jeep Renegade naljalt kedagi külmaks ei jäta – armastad või vihkad."

Margit (sõidab Renegadega juba 2 aastat)

Armusin Jeep Renegade´i esimesest silmapilgust, kui ühel ilusal päeval sellega kogemata sõitma sattusin. Mulle meeldib, et see on väga mugav, gabariitidelt väike, aga samas ruumikas ja kõrgem istumisasend annab väljas toimuvast hea ülevaate. Ühesõnaga, mõnus ja turvaline auto, mida on lihtne parkida. Ja mis põhiline, auto meeldib mulle ka väljast – just täpselt minu maitsele. Paljud autod on tehtud nö. keskmisele maitsele, aga Renegade naljalt kedagi külmaks ei jäta – armastad või vihkad.

Sõidan enamasti linnas, aeg-ajalt käime koos mehega saartel ja Lõuna-Eestis. Seetõttu on minu autol ka haakekonks, et saaksin jalgratta kiirelt ja lihtsalt auto külge kinnitada. Pagasiruumi on piisavalt – kõik vajalik on siiani ära mahtunud, aga kui on vaja midagi pikemat vedada, saab istme seljatoed alla klappida. Hea on näiteks see, et auto seadete muutmiseks on loodud palju võimalusi. Minu vajadused katab Renegade ilusasti ära.