VALMIS KÕIKIDEKS TEEOLUDEKS JA HEA HIND.
JEEP® RENEGADE

KAMPAANIAPAKKUMINE:

Jeep Renegade Longitude
1.6 turbodiisel 6AT FWD


ERIHINNAGA

18 990 €


Jeep Renegade Longitude
1.4 Turbo 6AT FWD

ERIHINNAGA

19 990 €

Jeep Renegade Longitude 1.4 Turbo 6AT FWD

PÕHJAMAALE LOODUD – rooli- ja istmesoojendused ning 2-tsooniline kliimaseade elektrilise kiirsoojendiga;

KOMPROMISSITULT MUGAV – võtmeta sisenemine ja käivitus ning parkimisandurid;

KAASAEGSELT NUTIKAS – navigatsiooniseade, Bluetooth-ühendus, 2 USB-pistikut, 230 V pistik ja Uconnect LIVE Services.

Renegade on tõeline Jeep

Traditsioone austavalt oma klassi maastikuvõimekaim, tänapäevaselt kõrgtehnoloogiline, militaarvaldkonnast ja ekstreemspordist inspireeritud. Samal ajal on tegu justkui tõelise rätsepaülikonnaga: valida saab kolme bensiini- ja kolme diiselmootori vahel, saadaval on kaks erinevat automaat- ja kaks manuaalkäigukasti. Valikusse kuuluvad eriti luksuslikud ja eriti maastikusuutlikud versioonid. Kõike seda selleks, et võiksid jääda just selliseks, nagu oled.

Üle 60 ohutus- ja turvasüsteemi

Jeep Renegade'i turvalisust on EuroNCAPi metoodika kohaselt hinnatud viie tärni vääriliseks. Varustusena on saadaval muuhulgas aktiivne sõiduraja-assistent, mis juhib auto tahtmatu kõrvalekaldumise korral sõidurajalt, tagasi sellele; otsasõidu vältimise süsteem, mis kasutab ohu korral pidureid Sinu eest, hoides ära õnnetusi või vähendades nende tagajärgi; iseparkimise funktsioon, tagurduskaamera jpm. Vaata Renegade'i kohta täpsemalt siit.

 

Autoseikleja ja -ajakirjanik Väino Laisaar Renegadest:

Jeep Renegade on suurepärane auto, kui Sa pead lugu erilisest ja kordumatust välimusest ning üllatavalt asjalikust maastikusuutlikusest. Renegade on seest palju suurem, kui välisel vaatlusel eeldada võib ning pakub oma kompaktsetele mõõtmetele vaatamata ka igati mugavat autosmagamise võimalust.

Korralik kliirens ja asjalik nelikveosüsteem aitavad lühikese teljevahega auto välja ka raskemate maastikuolude puhul ning julgustavad ette võtma ka tavaoludest seikluslikemaid teid ja radu. Autos on piisavalt ruumi, et end mugavalt tunda ning juhiabisüsteemide rohkus muudab koos automaatkastiga ka pikemate distantside läbimise nauditavaks. Kompaktse ja efektse välimusega Renegade sobib hästi nii linnaliiklusesse kui ka maastikule ja on toredaks kaaslaseks minu igapäevastele siseriiklikele autoseiklustele.