KAMPAANIAPAKKUMINE
Grand Cherokee võimekusele ning luksusele oleme Silberauto poolt lisanud tasuta tutvumispaketi, mis sisaldab:
5- aastast pikendatud garantiid
2-aastane läbisõidupiiranguta tootjagarantii auto esmaregistreerimisest ning seejärel käivituv Silberauto Eesti AS-i lisagarantii, kehtivusega kuni 5 aastat auto esmaregistreerimisest või kuni läbisõiduni 150 000 km
Distantskäivituse süsteemi
Kuni 90-meetriselt distantsilt sõiduki käivitamine - auto eelsoojenduseks või jahutamiseks ning juhitav süütevõtmelt. Saadaval ainult Summit mudelil.
Tasuta naast- või lamellrehve
Summit/Overland mudelile:
Naastrehvid- 265/50R20 Yokohama IG55 111T/
Lamellrehvid - 265/50R20 Yokohama G073 111Q
Trailhawk/Limited mudelile:
Naastrehvid - 265/60R18 Yokohama IG55 111T 114T XL/
Lamellrehvid - 265/50R20 Yokohama G073 110Q
TULE PROOVISÕIDULE  
KÜSI PAKKUMIST  
MAJESTEETLIK VÄLIMUS
2017. mudeliaasta Jeep Grand Cherokeed on täiustatud nii disaini, varustuse kui ka mudelivaliku poolelt. Võimekuse tippu tähendav Trailhawk on nüüd valikus ka Grand Cherokeel , kuue mudelini jõudnud valikust leiab ka uuendatud luksusversiooni Summit ning sportmudeli SRT. Grand Cherokee uuendatud välimus torkab silma kohe – seitsme avaga esivõre on senisest lühem ja laiem, udutulede disain on värskelt pilkupüüdev.
LUKSUS IGAL TASEMEL
Grand Cherokee on saadaval kolme 4x4 süsteemiga , Quadra-Lift õhkvedrustuse, Selec-Terrain 4WD seadistussüsteemi ning Selec-Track veojõukontrolliga. Selec-Speed Control, Hill-ascent ja Hill-descent Control süsteemid võimaldavad järskudel maastikuvormidel auto kiirust muuta roolilabade abil gaasi- või piduripedaali puutumata. Grand Cherokee varustusse kuuluvad 70 juhiabisüsteemi ja ohutusvarustuse-elementi, muu hulgas adaptiivne püsikiirushoidik stop& go süsteemiga, sõidurea hoidmise automaatsüsteem, paralleel- ning ristiparkimise automaatsüsteem, aktiivne otsasõidu hoiatussüsteem, pime- ja ristinurgast läheneja hoiatussüsteem, haagise jälgimine kaameraga ning rooli tundlikkuse seadistamine.
CO2-emissioon 184 g/km, keskmine kütusekulu 7,0 l/100 km.
Tutvu Grand Cherokee hindade ja varustusega.
Küsi lisa Silberauto Jeep esindustest Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Viljandis, Jõhvis ja Kuressaares.
© 2017 AS Silberauto   |   www.jeep.ee   |   silberauto.ee